Het was afgelopen woensdagmiddag een gezellige maar vooral leerzame middag in Enschede. In de oude Polaroidfabriek aan de rand van het centrum kwamen de vervoersontwikkelaars van Arriva uit heel Nederland samen om te luisteren naar de nieuwste wereldwijde ontwikkelingen op het gebied van waterstof. De lezing werd gegeven door Paul Bombeld, hoofdredacteur van Waterstof Magazine. Vanaf 2025 mogen streekvervoerders geen bussen meer kopen die emissies uitstoten en vanaf 2030 mogen voertuigen op fossiele brandstoffen zelfs helemaal niet meer gebruikt worden binnen het openbaar vervoer. Hier hebben de mannen dus een flinke uitdaging. Maar zoals die middag bleek, niets is onmogelijk.
Hoofdredacteur Paul Bombeld van Waterstof Magazine is veelvuldig onderweg. De afgelopen maanden werden lezingen gegeven in Eerbeek, Arnhem, Hengelo, Vorden, Druten, Apeldoorn en Schoonhoven. Later deze maand zijn we in Bergen op Zoom, Rosmalen, Tiel, Brasschaat en in Zeeland.
Ook geïnteresseerd in de nieuwe waterstofeconomie? U kunt zelf ook een lezing organiseren. Kijk op www.waterstofmagazine.nl/lezingen
Lees ook: einde-aan-fossiele-brandstoffen-twee-veerboten-over-naar-waterstof