• Home Slider01

Frankrijk Lhife groene waterstof Het Franse beursgenoteerde bedrijf Lhyfe, producent van groene en hernieuwbare waterstof, bundelt de krachten met Atmen, specialist in compliance-automatisering, om de transparantie en traceerbaarheid in de waterstofsector te versterken. Gezamenlijk presenteren de bedrijven een digitaal paspoort voor elke levering van door Lhyfe geproduceerde waterstof. Dit paspoort geeft een volledige beschrijving van de CO2-voetafdruk, inclusief de herkomst van de gebruikte elektriciteit, gedetailleerde geïntegreerde emissies en de impact van verwerkings- en logistieke stappen.

De samenwerking wordt voor het eerst uitgerold op de productielocatie van Bouin (Vendée) voordat het naar andere eenheden wordt geïmplementeerd. Voor Lhyfe belichaamt dit project zijn inzet voor een transparante en verantwoorde decarbonisatie. “Onze samenwerking met Atmen is een belangrijke stap in het realiseren van onze behoefte aan transparantie richting onze klanten, zowel op het gebied van duurzaamheid als traceerbaarheid. Met digitale paspoorten nodigen we de hele sector uit om zich aan te sluiten bij dit registratiesysteem dat het vertrouwen en de duurzaamheid moet garanderen”, onderstreept Antoine Hamon, Director of Operations.

Foto: De productielocatie van Lhyfe in Bouin in het westen van Frankrijk werd in september 2021 in gebruik genomen en kan 1000 kilo waterstof per dag produceren.

Lees ook:  nederland-nefit-bosh-plaatst-h2-tank-voor-europees-onderzoekscentrum

Het actuele waterstofnieuws gratis in uw mailbox? Schrijf u in voor de  wekelijkse nieuwsbrief.

logo2

Amsterdam  |  The Netherlands  |  KvK-nummer 08160445  |  7231 DB  |  Zutphen  |  redactie@waterstofmagazine.nl

Website door Buro Zutphen